Lajme

07 March 2017

Young Thug godet një vajzë në club

Reperi i njohur Young Thug është denoncuar pasi ka gjuajtur me shpullë një grua në një club nate në Georgia këtë të dielë. Valerie Raven e njohur ndryshe si Akbar V pretendon se ka qenë duke debatuar me të fejuarën e Young Thug, Jerrika Karlae, kur ka ardhur reperi, i është afruar dhe e ka goditur në fytyrë. Policët janë thirrur në vendngjarje por në atë kohë çifti i denoncuar ishte larguar.
Autoritetet do të marrin në pyetje shumë shpejt edhe reperin dhe të fejuarën e tij për të dëgjuar versionin e tyre të ngjarjes.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com