Lajme

30 April 2018

Young Zerka publikon projektin e ri “Anna”

Këngëtari mjaft i pëlqyer si në Shqipëri, edhe në Kosovë, ka lançuar videoklipin e tij më të ri.

“Anna” titullohet kënga e re e Zerkës, teksti i të cilës është shkruar nga vet këngëtari dhe nga Ronela Hajati.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com