Lajme

20 October 2018

Zaimina Vasjari duket e frikshme me pamjen e saj për Halloween

Halloween është afër dhe Zaimina na ka “trembur” me pamjen e saj. Këngëtarja ka publikuar një foto në Instagram ku duket se është maskuar për këtë festë si një prej nuseve zombie dhe mban në kokë një kurorë të frikshme.

E lyer me të kuqe që simbolizon gjakun dhe që i rrjedh nga sytë dhe qafa Zaimina na pyet se si do të maskohemi për Halloween. “Halloween-i po afron, si do të visheni këtë vit”, shkruan Zaimina bashkëngjitur postimit të saj.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com