Lajme

16 July 2018

Zajmina Vasjari publikon foton e vogëlushes së saj dhe është një mrekulli e vogël

Zaimina Vasjari që nga sjellja në jetë e vajzës së saj është përpjekur për të ruajtur privatësinë e vogëlushes së saj Khloe, e cila është vetëm 6-muajshe.

Në çdo postim të saj në Instagram, ajo kujdeset që të mbulojë fytyrën së bijës por mos e postuar në rrjetet sociale.


Por së fundmi, këngëtarja i ka surprizuar ndjekësit në Instagram duke publikuar një foto ku duket gjysma e fytyrës së Khloe-s duke treguar duke treguar në këtë mënyrë.se kujt i ngjan vogëlushja.

Ajo duket shumë e ëmbël me sytë e mëdhenj të kaltër, dhe është një kopje e vogël e të atit, biznesmenit Klodian Asllani.

|

Leave a Reply

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com