Lajme

05 February 2017

Zara Larsson bashkon fuqitë me Ty Dollar Sign

Këngëtarja e njohur dhe shumë e suksesshme suedeze, Zara Larsson, ka bashkëpunuar me Ty Dollar Sign për hitn e saj më të fundit “So Good”. Në videoklipin e këngës artistja duket sa provokuese aq edhe seksi. Për më shumë ndiqni videoklipin më poshtë.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com