Lajme

14 July 2017

Zayn Malik dhe Gigi Hadid përkrah njeri-tjetrit në kopertinën e “Vogue” me një mesazh të veçantë

|
By
|
0 Comment
|

Ata janë çifti më i bukur dhe më i famshëm i momentit.Zayn Malik dhe Gigi Hadid janë shfaqur sërish së bashku në kopertinën e muajit gusht të revistës prestigjoze “Vogue”.
Supermodelja 22- vjeçare duket shumë elegante në krah të partnerit të saj.Çifti kanë pozuar në foto të veshur shumë ngjashëm me njëri- tjetrin, me një stil paksa të vjetër nga gjigandi i modës “Gucci”. Veshjet në kopertinën e revistës kanë një kuptim shumë të veçantë.
“Unë jam një grua që nganjëherë vesh xhinset e të dashurit tim dhe huazoj piratët e burrit tim për lojrat e bejsbollit, kështu që unë mendoj që jam lëngu gjinor”!
Çifti i fuqisë janë “pjesë e një gjenerate të re që përqafon rrjedhshmërinë gjinore”, deklaron titulli online.
Dëshmi? Ata ndajnë rroba.Hadid dhe ish-këngëtari i One Direction Malik blejnë rroba për njëri tjetrin njëri-tjetrin.
I gjithë artikulli duket të jetë një dëshmi e dëshpëruar në lidhje me modalitetin gjinor të maskuar si një profil i çiftit të famshëm me disa citate të spërkatur rreth asaj se si Malik dikur veshi T-shirt të Anna Suit të të dashurës së tij.
“Më pëlqen ajo këmishë,” Malik tregon për revistën . “Dhe nëse është e ngushtë për mua, kështu që çfarë? Nuk ka rëndësi nëse është bërë për një vajzë. ”
Përgjigja e Hadidit? “Totalisht. Nuk ka të bëjë me gjininë. Ka të bëjë me forma të tilla. ”
Megjithëse për të dy ata duket se shkëmbimi i rrobave nuk përbën asnjë problem,duket se një pjesë tjetër e kanë gjykuar dhe kritikuar duke marrë parasysh se një sondazh i publikuar këtë vit nga GLAAD (Gay & Lesbian Alliance Against Defamation) zbuloi se 12 përqind e tyre identifikohen si transgjinorë ose jo-konform.

baby, stylin. ?? @zayn @voguemagazine @tonnegood @inezandvinoodh ❤️??

A post shared by Gigi Hadid (@gigihadid) on

GIRLS IN SUITS @voguemagazine August @inezandvinoodh @tonnegood

A post shared by Gigi Hadid (@gigihadid) on

@voguemagazine

A post shared by Zayn Malik (@zayn) on

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com