Lajme

07 June 2017

Zayn Malik i rikthehet modës

|
By
|
0 Comment
|

Është hera e dytë që Zayn Malik dizajnon linjën e tij nën markën e shtëpisë italiane të modës “Versace”.

Zayn përmes një postimi në Instagram ka bërë të ditur se së shpejti do të sjellë bashkëpunimin e rradhës mes tij dhe Versace. Siç mësohet, linja do të lansohet me 19 qershor.
Tashmë ka dalë një klip dhjetë sekondash që paralajmëron bashkëpunimin e rradhës.

Donatela Versace ka dhënë arsyen se përse ka menduar për një bashkëpunim me këngëtarin britanik.
“Që kur e kam parë për herë të parë e kam ditur se ai është i denjë për këtë punë. Ai është një bashkë dyzim i modës me muzikën”.

19.06 #zaynxversus

A post shared by Zayn Malik (@zayn) on

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com