Lajme

12 June 2018

Zayn Malik shpreh dashurinë për Gigi Hadid në një mënyrë të veçantë

Ndarja e Gigi Hadid me Zayn Malik dhe rikthimi i tyre ka qenë në qendër të mediave rozë. Pas thashethemeve për një kohë të gjatë, vetëm pak ditë më parë supermodelja konfirmoi rikthimin me anë të një postimi në InstaStory.

Së fundmi ka qënë Zayn, i cili ka postuar në Instagram një foto ndërsa shihet teksa dhuron një lule.

Un post condiviso da Zayn Malik (@zayn) in data:

Edhe pse 25-vjeçari nuk e publikoi fytyrën e saj, ishte modelja që konfirmoi se lulja i ishte dhuruar asaj. Gigi komentoi në foton e Zayn një ikonë zemre dhe luleje.

Më pas Gigi të njëjtën foto e poston në rrjetin social Instagram.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com