Lajme

30 August 2017

Zayn Malik sjell projektin e ri së shpejti

|
By
|
0 Comment
|

Zayn Malik ka fituar çmimin për Bashkëpunimin Më Të Mirë të dielën mbrëma në MTV Video Music Awards, për këngën me Taylor Swift, “I Don’t Wanna Live Forever”.Për këtë, këngëtari anglez postoi një klip falënderues në llogaritë e tij në Twitter dhe Instagram ku shfaqet në një dhomë të errët dhe me hije, teksa hap një valixhe të vogël.E tëra fillon me të rrahurat e orës, ndërsa klipi përfundon papritmas me fjalët “Së shpejti”, dhe kjo ka bërë që fansat të spekulojnë se Zayn së shpejti do ta publikojë këngën e re.

A post shared by Zayn Malik (@zayn) on

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com