Lajme

08 November 2018

Zbulohet arsyeja pse modelja “Gisele Bündchen” vendosi të mos jetë pjesë e “Victoria’s Secret”

Të gjithë janë duke pritur të shohin modelet më të famshme të sfilojnë për  “Victoria’s Secret”. Por një nga supermodelet, e cila  e ka nisur karrierën e saj si modele pikërisht në këtë shtëpi mode, nuk do të jetë pjesë e saj. Gisele Bündchen nuk do të sfilojë në pasarelë dhe ka treguar madje edhe një arsye për këtë vendim.

Sipas saj çdo gjë ka kohën e saj dhe ndonëse në fillim i është dukur bukur që të shfaqet në bikini, tani nuk dëshiron më diçka të tillë.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com