Lajme

10 June 2018

“Zemra jem” sjell në një bashkëpunim reperin 2 Ton dhe Labinot Tahirin

Reperi i njohur 2 Ton dhe këngëtari Labinot Tahiri kanë publikuar bashkëpunimin e tyre më të ri “Zemra jem”. Kënga është ritmike,verore i përshatatet mjaft mirë stilit të këngës dhe është punuar nga kompozitori i njohur Darko Dimitrov.

Për tekstin janë kujdesur përkujedsur 2 Ton dhe Ghulo, ndërsa për anën vizuale MAX Production. 2 Ton është shumë i angazhuar në prurjen e këngëve të reja, ndërsa Labi përveç muzikës, vazhdon të jetë i angazhuar edhe në Kuvendin e Kosovës si deputet.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com