Lajme

20 March 2019

Zgjodhi Irma Libohovën dhe jo Encën, Rei Bezhani: Nuk bëj kompromise!

Dasara Karaiskaj ka ndjekur hap pas hapi xhirimet e këngës më të re nga Irma Libohova në bashkëpunim me artistin e ri Rei Bezhani me titull “Peng”, e cila do të publikohet së shpejti.

Ndër të tjera  Dasara ndalet tek fakti se përse Rei nuk zgjodhi një artist më IN në treg por Irmën.

“Nuk do të kishte qenë më mirë një bashkëpunim me Encën se sa me Irmën?”- e pyet Dasara, Rein. Ndërkohë ky i fundit thotë se kundrejt famës nuk do arrinte kurrë të bënte kompromise të tilla

Për më tepër ndiqni videon e shkëputur nga “da’Sara Show”, TemA TV.

 

|

Leave a Reply

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com