Lajme

02 February 2019

Zyrtare! Ja kush është i dashuri i Marsela Çibukaj

Këngëtarja e njohur Marsela Çibukaj e cila u bë e njohur falë “The Voice”, jetën private e ka mbajtur gjithmonë larg medias.

Edhe këtë herë nuk ka qenë ajo që ka folur por i dashuri i saj Vitmar Basha i cili ka pranuar për herë të parë se është një një romancë me Marselën në emisionin “Lartë e poshtë”.

Këngëtari rrëfeu se ata të dy kanë vite dhe se Marsela është muza e tij.

|

Leave a Reply

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com